JAKOŚĆ ROKU 2014 DLA CHIMIREC POLSKA

JAKOŚĆ ROKU 2014 DLA CHIMIREC POLSKA

Już drugi rok z rzędu spółka Chimirec Polska otrzymała nagrodę Jakość roku w kategorii Ekologia. Jej wręczenie nastąpiło w trakcie Gali rozdania nagród, która miała miejsce w Warszawie w dniu 23 marca. W imieniu spółki nagrodę odebrał pan Jean Fixot - prezes Grupy Chimirec.

Spółka Chimirec Polska otrzymała ten zaszczytny tytuł za prace nad wdrożeniem zintegrowanego systemu zarządzania jakością opartego na normach ISO w zakładach w Warszawie i Łodzi. Jeszcze w tym roku zamierzamy dokonać certyfikacji zgodności z normami ISO 9001 i 14001 oraz OHSAS 18001.

 Głównym powodem przyznania przez Kapitułę konkursu tej nagrody było dostrzeżenie naszego rygorystycznego podejścia do spraw związanych z dbałością o środowisko naturalne, jak również przestrzegania wszystkich zasad i procedur obowiązujących nie tylko w polskim oddziale ale również w całej Grupie Chimirec. Wszyscy współpracownicy utożsamiają się z polityką rozwoju Grupy wytyczoną przez pana Fixot którą podsumowuje motto „Każdy z nas ma nieustannie stawiać sobie wyzwania, co jest gwarancją trwałości naszego przedsiębiorstwa”.

RSS feed